banner2

banner1

banner22

Tever, esnaf ve mahalleliyle bir araya geldi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Hızırtepe Mahallesine ziyarette bulunarak, mahalle esnafı ve sakinleriyle bir araya geldi.

GÜNDEM 14.07.2020, 18:39
Tever, esnaf ve mahalleliyle bir araya geldi
banner48

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in mahalle ziyaretine Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve beraberindeki partili yöneticiler eşlik etti. Mahalle ziyaretinde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Tever, daha sonra partisine katılmak isteyen yeni isimlerin üyeliklerini gerçekleştirdi.

“DİJİTAL PLATFORM OLUŞTURDUK”

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak başlatılan üye seferberliğinde, yılsonuna kadar üye sayısını 200 bine çıkarmayı hedeflediklerini yineleyen Tever, mahalle ziyaretlerin ardından partisine yeni katılan üyelerin işlemlerini bizzat yaptı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Tever, “Partimize yeni üyeler kazandırmaya devam ediyoruz. Üyelik seferberliğiyle ilgili bir dijital platform oluşturduk. Bu platform üzerinden yeni üyelerimizi de hızlıca partimize kazandıracağız inşallah. Bu kapsamda bugün Hızırtepe Mahallemizde ikamet eden Havva Angın, Hava Bölükbaşı kardeşlerimizi evinde ziyaret ederek üyelik işlemlerini gerçekleştirdik. Ev ziyaretlerinin ardından Adapazarı İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımızla birlikte mahalle muhtarımız ve sakinleriyle bir araya geldik. Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, talep istek ve temennilerini dinleyerek notlarımızı aldık. Mahalle buluşmasında partimize katılmak isteyen kardeşlerimizin üyelik akitlerini aldık. Her seçim döneminde bizlere büyük ve güçlü destek veren tüm Hızırtepeli hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum. Durmak yok, yola devam” dedi.

Yorumlar (0)