banner2

banner1

banner22

Tever çalışmaları yerinde inceledi

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ile birlikte Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Yanık ve Kurtköy arasında devam eden çalışmaları inceledi.

GÜNDEM 11.05.2020, 15:22 Editör: Ebru Bulut
Tever çalışmaları yerinde inceledi
banner48

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Sapanca ilçesi Yanık ve Kurtköy arası 3 bin 300 metre alanı kapsayan çalışmaları inceleyen AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ve Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, daha sonra İstanbuldere yürüyüş, mesire ve sosyal alan çalışması için ön hazırlıkların yapıldığı Yeni Toki yanında bulunan alana gelerek incelemelerde bulundular.

PROJE VE YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİK

Yunus Tever “AK Parti Sapanca İlçe Başkanımız Yunus Gümüşel ile birlikte Belediye Başkanımız Özcan Özen’e ziyarette bulunduk. Sapanca’mızda salgınla mücadele başta olmak üzere ilçede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler alarak yeni proje ve yatırımları yerinde inceledik. Başkanımızın ilçe halkının menfaatine birçok projeye öncülük ettiğini görmek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Dünya sorunu olan salgın ile mücadele noktasında göstermiş olduğu hassasiyete şahit olduk. Sapanca ilçesi için önemli sorunlarından biri olan Yanık ve Kurtköy trafik sorununa yapımı devam eden yol çalışmasıyla refaha kavuşacağına inanıyorum.” dedi.

2 GİDİŞ 2 GELİŞ OLMAK ÜZERE 4 ŞERİT

Çalışmalar hakkında bilgi veren ve yerinde anlatan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Çalışmamızı gerçekleştirdiğimiz alan Yanık ve Kurtköy köprüleri arasında kalan 3 bin 300 metrelik bölümü kapsamaktadır. Ekiplerimiz hafta sonu, hafta içi gözetmeksizin çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor. Özellikle sokağa çıkma yasağının bulunduğu günlerde trafiğin sakin olmasını fırsat bilip çalışlarımıza hız veriyoruz. Bu bölümde şuan 8 metre olan yol genişliği çalışmalar tamamlandığında 2 gidiş 2 geliş olmak üzere 4 şeride ve 20 metreye çıkmış olacak. Çalışmalarımız sadece yol genişliğini kapsamıyor, aynı zamanda yeni düzenlemelerde de bulunacağız. Araç yolunun haricinde yol kenarından 3 metrelik birde yaya yolu ve aydınlatma direkleri olacak.” şeklinde konuştu.


Yorumlar (0)