banner2

banner1

banner22

Teşekkür belgesi takdim edildi

Sakarya Valiliği tarafından İzmir Depremine katılan Afet Gönüllüleri Derneği (AFGD) Sakarya ve Genel Merkez üyelerinden oluşan Operasyon ekibine teşekkür belgesi takdim edildi.

GÜNDEM 15.12.2020, 21:29 Editör: Gizem Demirsoy
Teşekkür belgesi takdim edildi
banner48

AFGD operasyon ekibine teşekkür belgesi takdim töreninde konuşan AFGD Genel Başkan Yardımcısı Av. Ali Samet Özkurt, bu belgeyi tüm arkadaşları adına aldıklarının belirterek, gönüllüler olarak bilinçli ve eğitimli bir şekilde her daim devletin yanında olduklarını vurguladı.

“BU BELGEYİ TÜM ARKADAŞLARIMIZ ADINA ALIYORUZ”

Gönüllüler olarak her daim devletin yanında olduklarını belirten Özkurt, “Şu an burada 10 arkadaşımız ile bulunuyoruz ancak İzmir Depremi’nde Sakarya, Düzce, Kocaeli ve İstanbul şubelerinden 35 arkadaşımız ve 6 araç ile arama kurtarma ve insani yardım faaliyetlerinde bulunduk. Ayrıca Sakarya’daki koordinasyon merkezimizde de 24 saat esaslı olarak 3 arkadaşımız nöbet tutarak çalıştı. Bu belgeyi tüm arkadaşlarımız adına alıyoruz. Sayın Valimiz başta olmak üzere her daim devletimizin yanındayız dediğimizde bize kucak açan ve desteklerini esirgemeyen devletimize çok teşekkür ediyoruz. Bizler Gönüllü olarak bilinçli ve eğitimli bir şekilde her daim devletimizin yanındayız” dedi.

Yorumlar (0)