banner2

banner1

banner22

Tepe SATSO Başkanı Altuğ’u ziyaret etti

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) 4M Bilim ve Sanat Merkezi Kurucu Sahibi Nurettin Tepe Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ’u makamında ziyaret ederek, merkezin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

GÜNDEM 18.09.2020, 00:56
Tepe SATSO Başkanı Altuğ’u ziyaret etti
banner48

Tepe, beraberinde Basın Danışmanı Turan Çatalbaş ve 4M’in Eğitmenlerinden olan Sayad Verdiye ile birlikte ziyaret ettiği SATSO Başkanı Akgün Altuğ’a 4M Bilim ve Sanat Merkezi’nin ciddi bir yatırımla hayata geçirildiğini dile getirdi. Nurettin Tepe, merkezin özellikle çocuklar ve gençlerin geleceğe hazırlanması adına ne denli önemli olduğuna vurgu yaptı ve “Teknoloji olmadan bir gelecek hayal etmek artık mümkün değil. 4M Bilim ve Sanat Merkezi çocuklarımızı ve gençlerimizi bu manada teknolojinin ana prensibi olan kodlama ile tanıştırıp eğiterek geleceğe hazırlamak adına önemli bir misyon üstleniyor.” dedi.

‘’KAZANÇTAN ZİYADE PROJE ÜRETMEYİ DÜŞÜNEN ÇOCUKLARIMIZA KUCAK AÇIYORUZ’’

SAÜ 4M Bilim ve Sanat Merkezi Kurucu Sahibi Nurettin Tepe, her alandaki yatırımın mutlaka kazanç odaklı olduğuna vurgu yaparken; “Biz bu yatırımı yaparken tabi ki kazanç hedefi de koyduk. Ancak, ben ve ekibim idealist bir yaklaşım sergiliyoruz. Kazançtan ziyade, proje üreten, proje üretmeyi düşünenlere ve geleceğe iddialı bir şekilde hazırlanmak isteyen çocuklarımıza kucak açıyoruz.” şeklinde konuştu. Tepe, 4M Bilim ve Sanat Merkezi olarak SATSO üyelerinin çocuklarına indirimli bir tarife ile eğitim vermek istediklerini de dile getirerek, “SATSO’yu ve değerli üyelerini paydaşımız olarak görmek istiyoruz.” diyerek üyeler için indirimli tarife teklifini sundu. SATSO Başkanı Akgün Altuğ, 4M ve yapılan eğitimleri önemsediğine dikkat çekti ve sunulan teklifin SATSO’nun gerekli organlarında değerlendirileceğini ifade etti.    

Yorumlar (0)