banner2

banner1

banner22

TEMA Vakfı fidan bağış kampanyası

TEMA Vakfı, Türkiye’nin birden fazla ilinde başlayan orman yangınları sebebiyle fidan bağışı kampanyası başlattı. 30 Temmuz saat 12.00’da başlayan fidan dikme çalışmalarıyla, vakıf ve gönüllüler Türkiye’yi yeniden yeşillendirmeyi hedefliyor.

GÜNDEM 30.07.2021, 12:28 Editör: Aysima Kortak
TEMA Vakfı fidan bağış kampanyası
banner48

Türkiye birkaç gündür birbiri ardına gelen yangın haberleriyle sarsılıyor. Adana, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Antalya’daki yangınların ardından Aydın, Kilis ve Muğla’da yaşanan orman yangınları sonrası TEMA Vakfı kampanya başlattığını duyurdu. Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılmasını hedefleyen bağış kampanyası bugün saat 12.00 itibarıyla başladı. Kampanyaya katkıda bulunmak için TEMA Vakfının internet sitesi üzerinden “Bağış Yap” butonuna tıklayabilirsiniz.

TEMA VAKFI YANAN ORMANLAR İÇİN KOLLARI SIVADI

Twitter üzerinden yanan ormanlar için başlattıkları bağış kampanyasını duyuran vakıf, şu şekilde açıklama yaptı: “Ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için 30 Temmuz saat 12:00’da kampanyamızı başlatıyoruz. Hep birlikte, yaşamı da umudu da yeniden yeşerteceğiz!”

TEMA VAKFI FİDAN BAĞIŞ FİYATI NE KADAR?

TEMA Vakfı sitesinin “sıkça sorulan sorular” başlığı altında yer alan cevaba göre fidan bağış birim bedeli 13 TL ve minimum 3 adet fidan bağışı karşılığında istendiği takdirde TEMA Vakfı teşekkür sertifikası gönderiliyor.

Yorumlar (0)