banner2

banner1

banner22

Televizyonda gördü

Sakarya’da yaşayan 9 yaşındaki Ebrar Gacal İstanbul ve Kocaeli’de belediye başkanlarının çocuklara şeker, harçlık verdiğini ve şenlik yaptığını televizyonlardan gördüğünü kendilerinin de benzer etkinlikler istediği söyledi.

GÜNDEM 27.05.2020, 13:02 Editör: Ebru Bulut
banner48

SAKARYA’DA DA AYNILARI YAPILSIN

Günlerdir Covid-19 nedeniyle sokağa çıkamayan çocuklar televizyonlarda gördüklerinin kendilerine neden yapılmadığını merak ediyor. Haber bültenlerinde akranlarına belediye başkanları tarafından bayram şekeri, harçlık hatta sokak eğlenceleri düzenlendiğini gören Ebrar Gacal video çekerek Sakarya’daki başkanlardan da kendilerine benzerinin yapılmasını istedi.

TALEPLERİNİ SIRALADI

9 yaşındaki Ebrar Gacal önce başkanlarının bayramını kutladı ardından taleplerini sıraladı. “Sayın Sakarya Belediye Başkanım. Öncelikle bayramın mübarek olsun. Televizyonlardan görüyoruz İstanbul ve Kocaeli’nin başkanları çocuklara şekerler veriyor, harçlıklar dağıtıyor, şenlikler düzenliyor. Sizde çocuklara şekerler dağıtsanız, harçlıklar verseniz, şenlik yaptırsanız çok seviniriz. Buradan tüm Sakarya’nın çocuklarının bayramını kutluyorum. Büyüklerimin ellerinden öpüyorum” diyerek kendisi gibi evlerinde izole olan çocuklar adına talebini iletti.

Yorumlar (0)