banner2

banner1

banner22

Takdir topladı

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis memurları yardım talebi üzerine sol bacağı kesik olan engelli yaşlı bir vatandaşın ihtiyaçlarını karşıladı. Polislerin bu davranışları büyük takdir topladı.

GÜNDEM 29.05.2020, 01:14 Editör: Ebru Bulut
Takdir topladı
banner48

YAŞLI ADAMIN İHTİYAÇLARINI KARŞILADILAR

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı 2 polis memuru, sol bacağı kesik olan yaşlı bir engelli vatandaşın yardım talebi üzerine harekete geçti. Engelli yaşlı adam, polis memurları tarafından evinden alınarak ihtiyaçları karşılandı. Polis memurları tarafından omuzlarda taşınan yaşlı adam daha sonra tekrardan evine geri bırakıldı.

BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi; “Her şeyin en güzelini hak eden, Bu Aziz Milletin başımızın üstünde yeri var.  Onları sırtımızda, omuzlarımızda taşırız.. Sol Bacağı kesik olan, Engelli bir vatandaşımızın yardım talebi üzerine Polis Memurlarımız omuzlarında taşıyarak, ihtiyaçlarını giderdi ve evine bıraktı...” Paylaşım ardından kısa sürede polislerin bu örnek davranışı vatandaşlar tarafından takdir topladı.

Yorumlar (0)