banner2

banner1

banner22

Tablo yenilendi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden, 4 Temmuz koronavirüs tablosunu paylaştı. Bakan Koca, vaka sayısının ve aşı programının yeni bir ekrandan izleneceğini açıkladı.

GÜNDEM 04.07.2021, 23:06 Editör: Ebru Bulut
Tablo yenilendi
banner48

TABLO YENİLENDİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden son gelişmeleri ve günlük tabloyu paylaştı. Vaka sayısının ve aşı programının yeni bir ekrandan izleneceğini söyleyen Bakan Koca, verileri de yeni tablo ile paylaştı. Daha önce paylaşılan detayların haftalık raporlar halinde yayınlanacağını belirten Bakan Koca, illerin aşı olmada yarışacağını da söyledi.

İŞTE BAKAN KOCA’NIN PAYLAŞIMI

Bakan Fahrettin Koca; “Artık vaka sayılarını ve aşı programının seyrini yeni bir ekrandan izleyeceğiz. Daha önce paylaştığımız tüm detayları ise haftalık raporlar halinde yayınlamaya devam edeceğiz. İller aşı olmada yarışacak”

KORONAVİRÜSTE SON DURUM

Buna göre açıklanan son verilere göre, günlük test sayısı 216 bin 252 olurken, vefat sayısı da 4 bin 418 olarak kaydedildi. An itibariyle koronavirüsten vefat eden kişi sayısı düne göre artarak 50 olurken, bugün 4 bin 161 kişi iyileşti.

Yorumlar (0)