banner2

banner1

banner22

SYKD’den Resul Narin’e ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı görevine atanan ve aynı zamanda Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin yayınlarından ‘Sakarya Türkmen Manav Tarihi’ adlı itabın da yazarı olan Tarihçi Resul Narin’i SYKD Yönetimi makamında ziyaret etti.

GÜNDEM 05.06.2020, 15:00 Editör: Ebru Bulut
SYKD’den Resul Narin’e ziyaret
banner48

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık öncülüğünde yönetim kurulu üyeleri Faruk Kır, Serkan Çakır, Ömer Buruşoğlu ve İlkay Durmuş’un katıldığı ziyarette dernek yönetimi Büyükşehir Belediyesinin yeni Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Resul Narin’e görevinde başarılar dilediler.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Tarihçi Resul Narin’e yaptıkları ziyarete daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin de katıldığı belirterek, “Değerli büyüğümüz Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile birlikte Sakarya şehrimiz ve Yerel Kültür Derneğimizin çalışmaları üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirdik. İlgilerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)