banner2

banner1

banner22

Soylu ve Bülbül yaralıları ziyaret etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Vali Çetin Oktay Kaldırım, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar hastanedeki tedavisi devam eden yaralı ve yakınlarını ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı.

GÜNDEM 09.07.2020, 15:47 Editör: Ebru Bulut
banner48

İNCELEMELERDE BULUNDU

Adapazarı'nda Taşkısığı bölgesinde bir patlama meydana geldi. Hendek’teki havai fişek fabrikasındaki patlamamış malzemeleri kontrollü imhaya götüren kamyonda patlama oldu. Taşkısığı'nda patlaması sonucu 3 askerin şehit olduğu ve 12 kişinin de yaralandığı patlama sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sakarya'ya gelerek patlama bölgesinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

HASTANEYE GİDEREK YARALILARI ZİYARET ETTİLER

Adapazarı ilçesi Taşkısığı mevkisindeki patlama bölgesinde çalışmalarını tamamlayan Bakan Soylu ve beraberindeki Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, yaralananların bir kısmının tedavide bulunduğu Yenikent Devlet Hastanesine geçti. Bakan Soylu'nun hastane ziyaretine, Vali Çetin Oktay Kaldırım, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu da eşlik etti. Hastane görevlilerinden yaralıların durumu hakkında bilgi alan ve yaralılara geçmiş olsun dileklerini ileten Soylu ve Çetin, daha sonra hastaneden ayrıldı.

Yorumlar (0)