banner2

banner1

banner22

Sosyal medyayı salladı

Güneşoğlu’nun annelere yaşattığı sürpriz sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Çalışan anneler, fabrikada çocuklarını görünce duygusal anlar yaşandı.

GÜNDEM 11.05.2018, 12:24
Sosyal medyayı salladı
banner48

Güneşoğlu Süt Ürünleri, Anneler Günü öncesinde kadın çalışanlarına hazırladığı sürpriz sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. 

Toplumsal konularda duyarlılığıyla örnek olan Sakarya'nın önde gelen süt ve süt ürünleri markası Güneşoğlu, özel günleri hatırlamayı ihmal etmeyip, çeşitli organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.

Güneşoğlu son olarak, Anneler Günü dolayısıyla kadın çalışanlarına büyük bir sürpriz hazırladı... Her sabah büyük fedakarlıklar göstererek, çocukları ve aileleri için çalışmaya koşan, üretimin ve iş gücünün bir parçası olan, Güneşoğlu anneleri, sıradan bir çalışma gününde çocuklarının çalıştıkları yere gelmeleri ile şaşkınlık, mutluluk ve duygusallığı bir arada yaşadı...

Biranda ellerinde hediyelerle çocuklarını karşılarında gören annelerin yaşadığı mutluluk dolu benzersiz anlar görülmeye değerdi. Bu özel anları ölümsüzleştirmek adına hazırlanan duygusal video sosyal medyada yayınlanmaya başladığı günden beri büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Güneşoğlu Süt Ürünleri’nin ‘elleri öpülesi anneler’ için hazırladığı sürpriz, özellikle çocukları ve aileleri için işe koşan kadınlar tarafından takdirle karşılandı. Sıradan bir iş gününde çocuklarıyla buluşan annelerin yaşadığı duygu yoğunluğunda milyonlarca çalışan kadın kendini buldu. Ellerinde hediyelerle annelerine giden çocukların videosu Youtube kanalında beğeni toplamaya devam ediyor.

Yorumlar (0)