banner2

banner1

banner22

Sosyal medyadan teşekkür etti

Sakarya’da pandemi ve soğuk kış şartlarına rağmen hayvanseverler sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor. Hayvansever Sibel Arın Sezer, sosyal medyadan paylaşım yaparak destek sağlayan vatandaşlara teşekkür etti.

GÜNDEM 22.02.2021, 00:24 Editör: Ebru Bulut
banner48

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMUYOR

Sakarya’da pandemi ve soğuk kış şartlarına rağmen hayvanseverler sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor. Hayvanseverler tarafından yapılan bağışlar sayesinde sokakta kalan ve bakıma muhtaç hayvanlara battaniye ve ilaçlar gönüllü hayvanseverler tarafından ulaştırılıyor. Sakaryalı hayvansever Sibel Arın Sezer her zaman olduğu gibi hayvanseverlerin bağışlarıyla sokak hayvanlarına sıcak yuva sağlamaya devam ediyor.

HAYVANSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan hayvansever Sibel Arın Sezer bağışların sokak hayvanlarına mama, yuva ve ilaç olarak geri döndüğünü belirtti. Sezer yaptığı paylaşımda yardımda bulunan bütün hayvanseverlere teşekkür ederken, yardımda bulunmak isteyen hayvanseverlerin patifood sitesine girerek @sibel_arin_sezer işaretleyerek mama desteğinde bulanabileceklerini belirtti.

“SİZ DE MAMA GÖNDEREBİLİRSİNİZ”

Sezer paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Bugünde doydular çok şükür. Sizlerin desteği olmasa ben bu gördüklerinizin hiçbirini maddi olarak yapamam gerek mama, gerek battaniye ve ilaçlar sizlerden gelen destekler sayesinde bu çocuklara ulaşıyor evet bugün çok yoruldum üşüdüm bellerim ağrıdan koptu ama bu gece huzurlu bir şekilde uyuyabileceğim evet ormandalar yalnızlar kimsesizler ama benim elimden bu kadar geliyor keşke hepsinin sıcacık yuvaları olsa daha güzel şartlarda yaşayabilseler ama maalesef. Destek veren yanımda olan benim ve bu çocuklar için bize dua eden herkesten Allah razı olsun iyi ki varsınız. Bu çocuklara mama göndermek isteyenler @patifood sitesine girerek şehir Sakarya sonrasında @sibel_arin_sezer işaretleyerek bize mama gönderebilirsiniz unutmayın sizlerin desteği olmasa ben tek başsına bunların altından kalkamam iyi ki varsınız

Yorumlar (0)