banner2

banner1

banner22

Sosyal medyadan paylaştı

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, katıldığı bir TV programında Sakaryalılar hakkında hakaret içerikli sözler söyleyen Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

GÜNDEM 08.09.2020, 23:21 Editör: Ebru Bulut
Sosyal medyadan paylaştı
banner48

NE OLMUŞTU?

Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Erol Mütercimler, dün akşam bir televizyon kanalında katıldığı programında Sakaryalılara hakaretler savurarak ve imam hatip mezunlarını hedef alarak "Ama sonuca bakın, o imam hatipten mezun olanlar bakın karşımıza ne olarak çıkıyor, sahtekar, cinsi sapık, ahlaksız. Sakarya bölgesindeki rezalet nedir söylüyorum; burada niye yuvalanmış? Buranın bir özelliği var? Sakarya’da oturanların kalpleri kırılırsa da canları cehenneme. Kırılsın kalpleri. Milli mücadelede en çok Mustafa Kemal Paşa iç isyanlarda nereden çekti biliyor musunuz bu bölgeden çekti…” demişti.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya ile ilgili hakaret içerikli sözler söyleyen Erol Mütercimler ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Soysal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Atabek; “Erol Mütercimler'in iftira ve hakaretlerle hedef aldığı Milli mücadelenin kahramanlık örneği, Sakarya'mız ile ilgili akıl almaz, haddini aşan sözleriyle ilgili yarın suç duyurusunda bulunacağım.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)