banner2

banner1

banner22

Sosyal medyada Türkiye gündemine oturdu

Sakarya’da son günlerde artan koronavirüs vakaları ardından Sakaryagiad tarafından sosyal medyada farkındalık çalışması yapıldı. #SıfırVakaOlsunSakarya ve #Sakaryaiçindeğer hashtag ile yapılan paylaşımlar büyük ilgi çekerken çalışma Türkiye gündeminde birinci sıraya yerleşti.

GÜNDEM 24.02.2021, 22:54 Editör: Ebru Bulut
Sosyal medyada Türkiye gündemine oturdu
banner48

FARKINALIK ÇALIŞMASINA BÜYÜK İLGİ

Sakarya’da son günlerde artan koronavirüs vakaları ardından sayıların normal seyrine dönmesi için Sakaryagiad tarafından sosyal medya üzerinden farkındalık çalışması yapıldı. Vaka sayılarını düşürmek adına daha sıkı tedbirler alınması açısından sosyal sorumluluk projesi altında Sakarya halkına dikkat çekilen çalışma #Sakaryaiçindeğer ve #SıfırVakaOlsunSakarya hashtag ile dikkat çekildi.

TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURDU

Siyasi adamlar başta olmak üzere Sakarya halkı başlatılan farkındalık çalışmasına büyük ilgi gösterdi. Farkındalık çalışması kısa sürede Twetter Türkiye gündeminde birinci sıraya yerleşti.

Yorumlar (1)
selim ceylan 2 ay önce
Haber sitelerine servis edilen bu haberde yapılan yanlış var. Keşke gerçekten TT olsaydı hashtag. Gerçek gündemde olan hashtagların altında atılan tweet sayısı yazar. BOT olan sanal sunucuların gündemlerinde sayı yazmaz. 6636 tweet atılan bir gündem 3ncü, 18 bin 500 atılan tweet 5 nci, 41 bin atılan tweet 2 nci nasıl olabiliyor. Lütfen söyleyin bu kampanyayı yapan stk ya mesele gerçek gündem olmak. He hiç bir şey olmuyorsa sosyal farkındalık yaratsınlar. Sanal gündem sadece samimiyetsizliktir.