banner2

banner1

banner22

Sosyal medyada gündem oldu

Sakarya Üniversitesinde okuyan bir öğrencinin babası ve kuzeninin bir hırsız tarafından vurulduğu mesajı sosyal medyada gündem oldu.

GÜNDEM 01.01.2021, 12:46 Editör: Aysima Kortak
Sosyal medyada gündem oldu
banner48

Sakarya Üniversitesinde okuyan Aya Al Makki isimli bir gencin yaptığı paylaşım sosyal medyada gündem oldu. Mesajında babası ve kuzeninin bir hırsız tarafından vurulduğunu belirten Makki’nin “Öldürmek çok kolay olduğu iğrenç bir dünyada yaşıyoruz’ sözleri sosyal medya kullanıcıları tarafından da yoğun bir şekilde paylaşıldı. Makki, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “İnsan ne zaman ve nasıl öleceğini hiç bilmez. Bugün kuzenim ve babam bir hırsız tarafından vuruldu.

ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Babamın yarası hafifti ve şuanda iyi durumda. Kuzenim ise tam kalbinden vuruldu ve öldü. Öldürmek çok kolay olduğu iğrenç bir Dünya’da yaşıyoruz Mekanın cennet olsun canım kuzenim..” İstanbul Beyazıt’ta kuyumcu dükkanına giren hırsız, dükkanın sahibi 24 yaşındaki Suriyeli Muhammed el Yafi’yi kalbinden vurarak öldürmüş, SAÜ öğrencisi Makki’nin babası Muhammed Makki’yi omuzundan yaralamıştı. Şüpheli emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

Yorumlar (0)