banner2

banner1

banner22

Soru çözümlerini canlı yayınla yaptılar

Camili 2’de bulunan IMKB Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo TV alanı kısa film başarıları, e-okul fotoğrafçılığı gibi başarılı projelerinden sonra şimdi de salgın günlerinde yaptığı canlı yayınlarla adından söz ettiriyor.

GÜNDEM 18.05.2020, 00:41 Editör: Aysima Kortak
Soru çözümlerini canlı yayınla yaptılar
banner48

Okulun müdür yardımcıları Selim Akgünler ve Bülent Altınbaş ile birlikte radyo TV alanı şefi Zeki Beyhan, radyo TV alanı öğretmeni Aybüke Başlık, alan öğrencileri Abdülkadir Er ve Zeynep Yıldız canlı yayın sürecini başarılı bir şekilde devam ettiriyor.

YOUTUBE KANALINDAN CANLI YAYIN

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Youtube kanalından yapılan canlı yayınların ilk bölümü 11-15 Mayıs haftasında gerçekleştirildi. Sakarya Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (SÖDEM) tarafından 10 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen 5-6-7-9-10-11. sınıflar düzeyi “İl Geneli Online Kazanım İzlenim Sınavı” sorularının çözümleri canlı olarak 5 gün boyunca duyurulan saatlerde yapıldı.

CANLI YAYIN EKİBİ

Canlı yayınlarda Sakarya Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (SÖDEM) öğretmenleri Ayşe Beyza Coşkun, Elif Kılıç, Filiz Şen, Kamil Soyarslan, Mehmed Fatih Çelik, Mustafa Mertkanlı, Şükriye Şen, Uğur Tuzgu ve İsmail Bakan tarafından soruların çözümleri gerçekleştirildi.  Yayın esnasında yorum kısmına sorularını yazan öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

Okul Müdürü Mithat Şahin, radyo tv alanının ilk kez bir canlı yayın gerçekleştirdiğini belirterek, özverilerinden dolayı görev alan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

5 gün boyunca il genelindeki öğrencilerden büyük ilgi gören canlı yayınların önümüzdeki günlerde de farklı içeriklerle devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (0)