banner2

banner1

banner22

Son yolculuğuna uğurlandı

Akyazı Kömyatak Yaylasında yeğeninin elindeki tüfeğin ateş alması sonucu hayatını kaybeden Hasan Aksoy, toprağa verildi. Gözaltına alınan C.Ü. ile İ.Ü., çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.

GÜNDEM 31.07.2020, 18:33
Son yolculuğuna uğurlandı
banner48

TOPRAĞA VERİLDİ

Akyazı ilçesine bağlı Kömyatak Yaylasında dün gece saatlerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre C.Ü., yaylada tilki vurmak için yanına tüfek aldı. Tüfeğin kaza sonucu ateş almasıyla çıkan saçmalar dayısı Hasan Aksoy’un başına isabet etti. Olay yerinde hayatını kaybeden Aksoy, yapılan incelemenin ardından bugün Boztepe Mahallesinde toprağa verildi.

SERBEST BIRAKILDILAR

Evli ve 4 çocuk babası Aksoy’un ölümü ile ilgili olarak Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan C.Ü. ile İ.Ü, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar.

NE OLMUŞTU?

Edinilen bilgilere göre; Akyazı ilçesine bağlı Kömyatak Yaylasında dün gece saatlerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre C.Ü., yaylada tilki vurmak için yanına tüfek aldı. Tüfeğin kaza sonucu ateş almasıyla çıkan saçmalar dayısı Hasan Aksoy’un başına isabet etti. Aksoy olay yerinde hayatını kaybederken, C.Ü. ise Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Hasan Aksoy’un cenazesi, Jandarma ve savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsünde bulunan Otopsi Merkezine gönderildi.

Yorumlar (0)