banner2

banner1

banner22

Sokaklar ışıl ışıl

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) “Müşteri Memnuniyeti Yılı” ilan ettiği 2018 yılında, caddeler ve sokaklarda armatürlerin devrede olması ve aydınlatmayla ilgili müşteri memnuniyetinin daha çok sağlanması amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

GÜNDEM 20.05.2018, 14:54
Sokaklar ışıl ışıl
banner48

AYDINLATMA İHBARI

SEDAŞ, Trafik Şube Müdürlükleri ile koordinasyon sağlayarak, trafik yoğunluğu olan  caddelerde yaptığı çalışmalarla bozuk olan aydınlatma lambalarını tespit ediyor ve onarımını gerçekleştiriyor. Alo 186 SEDAŞ iletişim hattına bildirilen aydınlatma ihbarları SEDAŞ’ın WFM (Mobil İş Gücü Yönetimi) Projesi ile sahada görev yapan şebeke operasyon  ekiplerinin tabletlerine, iş emri olarak gönderilen aydınlatma ihbarları titizlikle incelenerek arızalar gideriliyor. 

D/100 IŞIL IŞIL

D-100 Karayolu üzerinde yapılan çalışmalar Kocaeliden başlatılarak Sakarya’ya kadar sürdürüldü. Arızalı kablolar değiştirilirken, bozuk olan aydınlatma lambalarının tespiti  amacıyla SEDAŞ ekipleri, D-100  boyunca iş güvenliğini sağlayarak lambaları kontrol etti ve onardılar.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

SEDAŞ Ramazan ayı öncesi ve devamında aydınlatma odaklı çalışmalarına daha çok ağırlık vererek, ekipleri ile gece saatlerinde de trafikte iş güvenliği önlemleri alarak çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Ramazan ve yaz aylarında vatandaşların daha çok dışarıda kalmasını ve müşteri memnuniyetini dikkate alan SEDAŞ ekipleri,  mahallelerdeki, cadde ve sokak aydınlatma çalışmalarına yoğunluk verdi. SEDAŞ ekipleri yapılan çalışmalarla, arızası giderilen aydınlatma lamba sayısını aşağı çekmenin haklı gururunu yaşıyorlar.

20 BİN KİLOMETRELİK BÖLGE

SEDAŞ yetkilileri, “SEDAŞ’ın Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’yi kapsayan 20 bin kilometrekarelik bölgesinde 400 bin civarında armatür olduğunu ve aydınlatma bakım çalışmalarının SEDAŞ’ın her zaman titizlikle sürdürdüğü faaliyetlerinin başında geldiğini ve amaçlarının bu konuda müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu” belirtti. Yetkililer, “SEDAŞ Ekiplerimiz,  4 İlde SEDAŞ Dağıtım Direktörlüğüne bağlı Şebeke Operasyon Müdürlüğü’nün takip ettiği çalışmalarla yanmayan lamba kalmaması için cansiperane bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.”dedi

 

 

Yorumlar (0)