banner2

banner1

banner22

Sofuoğlu yine öğrencileri hedef aldı

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, kentteki 'fuhuş operasyonları'yla ilgili haberi 'Kaçı öğrenci belli değil' diye paylaşarak yine üniversite öğrencilerini hedef aldı.

GÜNDEM 07.01.2021, 17:55 Editör: Gizem Demirsoy
Sofuoğlu yine öğrencileri hedef aldı
banner48

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, üniversite ve öğrenci düşmanlığına devam ediyor. Akit TV'de katıldığı programda üniversiteler konuşulurken "Sayın Cumhurbaşkanımız da vurguladı. Neredeyse fuhuş evleri" sözlerini sarf eden ve hakkında soruşturma başlatılan Sofuoğlu yine öğrencileri hedef aldı. Twitter hesabından, bir yerel gazetenin "Sakarya'da fuhuş baskını" haberini paylaşan Sofuoğlu, "Kaçı öğrenci, belli değil" ifadelerini kullandı.

“KAÇI ÖĞRENCİ, BELLİ DEĞİL”

Haberde öğrencilerle ilgili tek bir satır yer almazken Sofuoğlu yaptığı yorumda haklı çıktığını iddia ederek sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Haklı çıkınca memnun olacağımı mı düşünüyorsunuz? Bilakis; üzülüyorum. Sonuçta kimse Annesinden böyle doğmadı, 3 tanesi yabancı. Diğerleri bu milletin evlatları. Kaçı öğrenci, belli değil. Derdim, vicdanları yaralayan bu acılara kesin bir ÇÖZÜM BULUNMASI".

Yorumlar (0)