banner2

banner1

banner22

Sofuoğlu'ndan o iddialara yanıt!

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, kiracısı olan bir kadını icraya verip eşyalarını haciz ettirdiği ve baskı yaptığı iddialarına yanıt verdi.

GÜNDEM 29.01.2021, 11:46
Sofuoğlu'ndan o iddialara yanıt!
banner48

NE OLMUŞTU?

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Sakarya’da sahibi olduğu dükkanı kiralayan ve pandemi nedeniyle kirasını ödeyemeyen kadın esnafın işyerindeki eşyalarına haciz getirmişti. Sofuoğlu’nun adamı olduğu iddia edilen kişilerin de A.K.’yi darp ettiği belirtilirken haberleri basında da yer almıştı. Kenan Sofuoğlu sosyal medya hesabından konuyla açıklama yaptı.

İNANILMASI MÜMKÜN MÜDÜR?

Sofuoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Çok kısa ve öz bir açıklama yapacağım. Hakkımda kendini dövdürdüğüm ve haciz ettirdiğimi iddia eden şahsı tanımıyorum. Tek bildiğim 60 yaş üstü annemin yaklaşık 1 buçuk yıl önce üzerine yürüyüp hakaretler ettiği ve sabıkalı bir kadın olduğu. Bu olay sonrası avukatımız konuyu yargıya taşımış ve yargıdan çıkan karar uygulanmış. 50 civarında kiracımız var, bugüne kadar hiç kimse ile para için mahkemelik olmadık. 1 yıldır 1 kuruş talep etmediğimiz kafe ve restoranlar varken sadece 15 bin TL için bunları yapacağımıza inanılması mümkün müdür? Size sadece 1 kiracımızın hakkımızda yazdığı yorumu paylaşacağım."


Yorumlar (1)
İsmail yiğit 9 ay önce
Senin ne kadar güzel kalpli insan olduğunu bilenler bilir, bilmeyenler kendileri bilir.Seviliyorsunuz.