banner2

banner1

banner22

SMO Üyelerinden sel felaketi bölgesine destek

Sakarya Mobilyacılar Odası Başkanlığı tarafından Mobilya – Koltuk-Yatak- Baza ve bir eve lazım olacak en az 50 ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin hazırlandığı Tır afet bölgesine doğru yola çıktı.

GÜNDEM 03.09.2021, 22:37 Editör: Ebru Bulut
SMO Üyelerinden sel felaketi bölgesine destek
banner48

50 AİLENİN İHTİYAÇLARINI KARŞILANACAK

Sakarya mobilyacılar Odası Başkanı Muhittin Kılıç ve AFAD Sakarya Şubesi başkanı Hüseyin Kaşkaş tarafından organize edilen yardım kampanyası çerçevesinde oda üyelerinin duyarlılığı ile ihtiyaç olan malzemeler teslim edildi. Başkan Kılıç ”Burada oturma grupları, yatak, TV üniteleri gibi acil ihtiyaçlar için gerekli malzemeleri gönderiyoruz. Şu anda en az 50 ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yükleme yapıldı bizlere oradan gelen bilgiler doğrultusunda AFAD ile birlikte Bugün yardım tırımız kalkacak. Deprem yaşamış olan Sakaryalılar olarak duyarsız olmadığınız için ben şahsen tüm Sakarya mobilyacılar odası üyelerine esnaflarımıza tekrar tekrar teşekkür ediyorum yarın yardım tırımız orada ki koordinasyon merkezine ulaşacak ve ihtiyaç sahiplerine dağıtımı yapılacak. Burada bir noktaya daha değinmek istiyorum kısa bir süre önce burada ki sanayi de iş yeri tamamen yanan Hayrettin Çengeloğlu kardeşimizin bu organizasyonda çok emeği geçti kendisine ayrıca teşekkür ediyorum”  dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

AFAD Sakarya Şubesi başkanı Hüseyin Kaşkaş da bir açıklama yaparak şunları söyledi. “Sizin de bildiğiniz gibi Kastamonu ilimizde büyük sel felaketi yaşandı. Bu tür büyük çapta felaketler ülkemizde sık yaşanmıyor bu afetlere karşın bizim vatandaşımız halkımızın gerçekten çok duyarlı olduğunu görüyoruz, bizim insanımız bu gibi durumlarda her zaman yardımcı olmuştur bu anlamda da AFAD Sakarya Şube başkanlığımıza vatandaşlarımızdan çok yoğun telefonlar geldi herkes bu bölgeye yardımcı olmak istiyor bu isteklerden biri de sayın Muhittin Kılıç’ın isteği idi kendileri üyeleri ile birlikte yardım Tırını hazırladılar ve gönderiyorlar biz de takibini yapıp orada ki merkeze ulaştıracağız burada taşın altına elini koyan herkese çok teşekkür ediyorum “dedi.

Yorumlar (0)