banner2

banner1

banner22

Şimdi değişim zamanı!

Sakarya'da "Değişim Zamanı" başlığıyla düzenlenen "Uluslararası Farkındalık Festivali" başladı.

GÜNDEM 26.05.2018, 13:07
Şimdi değişim zamanı!
banner48

ÇOK SAYIDA ZİYARETÇİ KATILDI

Sapanca İlçesi’nde Dünya Değişim Akademisi tarafından bir otelde düzenlenen ve çeşitli farkındalık çalışmalarının yapıldığı organizasyona, yurt içi ve dışından çok sayıda ziyaretçi katılıyor.

Kendini değiştirmek ve geliştirmek arayışında olanlara, dünyada uygulanan kadim, güçlü ve özel çalışmaların sunulduğu festivalde, nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma, konsantrasyon ve derin gevşeme uygulamaları yapılıyor.

DEĞİŞİM TEKNİKLERİ

Uzmanların anlatımıyla korku, öfke ve kıskançlık kontrolü, başarı sanatı, kendini ifade etme sanatı, ilişki sanatı gibi pek çok konuya değinilen programda, merak edilen konular pratik ve teorik sunumlarla aktarılıyor. Stres yönetimi, etkili özel pratik çalışmalar gibi konularda da söyleşilerin sunulduğu etkinlikte, oruç tutarken açlık ve susuzluk hissini azaltan, sindirimi düzenleyen "Değişim Teknikleri" de veriliyor.

3 DİLDE ÇEVİRİ YAPILDI

Yurt dışından da katılımcılarının da olduğu ve tüm vatandaşların da davet edildiği festivalde, pratik, teorik uygulamalar aynı zamanda İngilizce, İspanyolca ve Fransızca'ya çevrilecek.

Festival, yarın sona erecek.

Yorumlar (0)