banner2

banner1

banner22

Silahıyla yakalandı

Karapürçek ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle silahla baba ve oğlunu yaralayıp kayıplara karışan M.A. isimli şahıs yakalandı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen M.A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÜNDEM 26.12.2019, 11:33 Editör: Ebru Bulut
Silahıyla yakalandı
banner48

Edinilen bilgilere göre, 20 Temmuz 2019 tarihinde Karapürçek İlçesi Kanlıçay Mahallesinde arazi anlaşmazlığı sebebi ile çıkan tartışma sonrasında M.A. isimli şahıs, Ş.Ç. ve oğlu R.Ç. isimli şahısları silahla yaralayarak kayıplara karışmıştı.

Aldığı bir istihbaratı değerlendiren JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) Geyve ile Karapürçek ilçeleri arasında bulunan Karakuz mevkiinde M.A. isimli şahsın ormanlık alanda bir kulübede saklandığını tespit etti.

6 AYDIR FİRARİYDİ

Jandarma ekipleri tarafından çembere alınan M.A. isimli şahıs kaçmaya çalıştı ancak jandarmanın kıskacından çıkamayınca teslim oldu. Şahsın üzerinde yapılan aramada 9 mm. çapında ruhsatsız tabanca ile yakalandı. 10 ayrı suçtan aranan M.A. jandarmadaki işlemlerinin Geyve Adliyesine çıkartıldı. Ardından başka bir dava için Akyazı Adliyesine çıkarılan şahıs mahkeme tarafından tutuklanarak Ferizli L Tipi cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)