banner22

Sıcaklıklar artacak ama...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden kuvvetli yağış uyarısı geldi. Meteorolojinin 27 Aralık verilerine göre kuvvetli yağışın etkili olacağı bölgeler Antalya’nın doğu kesimleri, Mersin'in batı ilçeleri ile Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir ve Kırklareli çevreleri olarak belirtildi. İşte kuvvetli rüzgar uyarısının da yapıldığı son dakika açıklamasının ayrıntıları...

GÜNDEM 27.12.2021, 09:30 Editör: Nisa Çoban
Sıcaklıklar artacak ama...
banner48

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Türkiye'nin batı kesimlerinin çok bulutlu, Güney Ege kıyıları, Antalya’nın doğu kesimleri, Mersin'in batı ilçeleri ile Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir ve Kırklareli çevrelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Balıkesir'in batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don ile birlikte yer yer pus ve sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI

banner84
Hava sıcaklığını ülke genelinde genelinde 1 ila 3 derece artacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın güney ve güneybatı, güneydoğu kesimleri ile Akdeniz kıyılarında kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

MARMARA'DA DURUM

Parçalı ve çok bulutlu, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli, Sakarya ve Balıkesir çevrelerinin ileriki günlerde aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

Yorumlar (0)