banner2

banner1

banner22

Sevil Öztürk yine İzmit’te bulundu

Serdivan’da yaşayan ve evinin balkonundan atlayarak kaçan 41 yaşındaki yüzde 96 zihinsel engelli Sevil Öztürk, İzmit'te sokaklarda gezerken bulundu.

GÜNDEM 21.01.2021, 12:19 Editör: Gizem Demirsoy
Sevil Öztürk yine İzmit’te bulundu
banner48

Serdivan’da yaşayan ve evinin balkonundan atlayarak kaçan 41 yaşındaki yüzde 96 zihinsel engelli Sevil Öztürk, kayıplara karışmıştı. Kızının kayıp ihbarı üzerine her yerde aranan Sevil Öztürk bir türlü bulunamadı. Sevil Öztürk’ün kızı, ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak annesinin bulunmasını istemişti. Sevil Öztürk’ün kızı kendisinin her zaman İzmit’te bulunduğunu belirtmişti.

İZMİT'TE BULUNDU

Sevil Öztürk’ün fotoğraflarının gösterilmesinin ardından İzmit’ten çok sayıda kişi kendisini gördüğünü söyleyerek durumu ekiplere bildirdi. İzmit Sümer Polis Merkezi Karakolu ekipleri gelen ihbarları değerlendirerek sokaklarda zihinsel engelli kadını aramaya başladı. Kısa süre içerisinde de Sevil Öztürk, polis ekipleri tarafından sokakta gezerken bulundu. Annesinin bulunduğunu öğrenen genç kız ise büyük mutluluk yaşadı. Sevil Öztürk, işlemlerinin ardından kızına teslim edildi. Müge Anlı ile başta Sümer Polis Merkezi’ndeki polisler olmak üzere ihbarda bulunan İzmitlilere teşekkür etti.

Yorumlar (0)