banner2

banner1

banner22

Sevdiklerimizle telefonla bayramlaşalım

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Ramazan Bayramı öncesi bir mesaj yayınlayarak tüm vatandaşların bayramını kutladı.

GÜNDEM 12.05.2021, 13:48 Editör: Aysima Kortak
Sevdiklerimizle telefonla bayramlaşalım
banner48

Sakarya İl Emniyet Müdürü Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi; ” Bayramlar;  birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu çok özel günlerdir. Sevgili Sakaryalılar, mağfiret ayında birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek Ramazan Bayramına ulaştık. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Belki bu bayramda alışkın olduğumuz aile ziyaretleri, akraba ziyaretleri, hoş sohbetler olmayacak. Aramızda mesafe, yüzümüzde maske olacak. Siz değerli Sakaryalı kardeşlerimizden istirhamım; önümüzdeki bayramlara mutluluk içerisinde kavuşmak için evlerimizde kalıp sevdiklerimizle telefon aracılığı ile bayramlaşalım.

SEVGİ, SAYGI VE KARDEŞLİK

Sizlerin sağlığı ve huzuru için Tam Kapanma uygulaması kapsamında İlimiz genelinde denetim ve kontrollerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir. Sıkı tedbir, yoğun denetim ve kurallara hassasiyetle uymanın karşılığını görmeye devam ediyoruz. Lütfen küresel salgın ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyalım. Bu duygu ve düşüncelerle Aziz milletimizin, saygıdeğer Sakarya halkının, değerli mesai arkadaşlarımın ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, Ramazan Bayramı'nın Aziz Milletimizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularımızın artmasına katkı sağlamasını diliyorum.”  dedi.

Yorumlar (0)