banner2

banner1

banner22

Sepaş Enerji’den yeni hizmet

Sepaş Enerji tarafından hayata geçirilen “Sepaş Cebinde” mobil uygulaması elektrik kullanıcılarına kolay, güvenilir ve hızlı çözümler sunuyor. Uygulamayı indirerek elektrik faturalarını ödeyenler, çekilişle Iphone 11 ve Apple Watch 5 sahibi olma fırsatı yakalayacak.

GÜNDEM 04.02.2021, 12:55 Editör: Gizem Demirsoy
Sepaş Enerji’den yeni hizmet
banner48

Türkiye’nin önde gelen enerji tedarik şirketi Sepaş Enerji, dijitalleşen hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Sepaş Cebinde mobil uygulaması, 4 Şubat itibarıyla IOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazları, Huawei AppGallery veya Android işletim sistemli herhangi bir akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla indirilebiliyor. Sepaş Enerji, abonelerin kullanım alışkanlıklarına uygun bir şekilde tasarlanan Sepaş Cebinde ile online kanallarına bir yenisini ekleyerek, pratik ve güvenli bir müşteri deneyimi hedefliyor.

ABONELİK İŞLEMLERİ UYGULAMADAN YAPILABİLİYOR

Konutlardan, ticarethane ve sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede Türkiye genelinde 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sağlayan Sepaş Enerji, abonelerin dijital kullanım alışkanlığını besleyecek yeni bir adım daha atarak; akıllı telefonlara ve tabletlere kolaylıkla indirilebilen “Sepaş Cebinde” uygulamasını elektrik kullanıcılarıyla buluşturdu. Pazarlama, Müşteri Yönetimi ve Kurumsal İletişim Müdürü Gizem Sezer Altınok, uygulama ile marka ve tüketicilerin dijitalleşmesine katkı sağlayacaklarını söyledi. Altınok; “Online işlemlerimizin kullanım oranında 2020 sonunda yüzde 98’lik yükseliş göze çarpıyor. Bu değişim trendi sürerken, bizler de mobil uygulamamızı abonelerimizin kullanımına sunuyoruz” dedi. Sepaş Cebinde’yi indiren kullanıcılar, abonelik numaralarıyla eşleşen kullanıcı hesapları sayesinde pek çok işlemi evden çıkmaya gerek kalmadan yapabilecek. Sepaş Cebinde ile fatura ödeme, borç sorgulama, enerji tüketim takibi ve bilgi güncelleme gibi işlemler hızlı ve güvenli biçimde gerçekleştirilebilecek. Ayrıca tasarruf önerileri, kesinti bildirimi ve uygulamaya özel fırsatlar hakkında tüm bilgilendirmelere de Sepaş Cebinde üzerinden ulaşılabilecek.

SEPAŞ CEBİNDE’Yİ İNDİRENLERE ÖZEL KAMPANYA

Sepaş Cebinde uygulamasını telefonuna indirenler, yıl boyu sürecek çekilişlerle hediyeleri kazanma şansı yakalayacak. Kampanya kapsamında, her çekiliş döneminde 1 adet iPhone 11 Pro ve 5 adet Apple Watch 5, noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle katılımcılara hediye edilecek. En az 1 adet elektrik faturasını son ödeme tarihi geçmeden uygulama üzerinden ödeyen ve fatura borcu bulunmayan bireysel ve gerçek kişi adına şahıs şirketi aboneliği bulunan kişiler, kampanya dönemi süresince gerçekleşecek toplam 4 çekilişe katılabilecek. Ayrıca koşullar sağlanarak ödenen her fatura için de çekilişe katılma hakkı bulunacak. Çekiliş dönemleri ise Sepaş Enerji’nin sosyal medya hesapları ve web sitesi aracılığıyla kamuoyuna duyurulacak. Sepaş Enerji Müşterileri kampanyaya ilişkin detaylara Sepaş Cebinde uygulaması üzerinden ya da www.sepas.com.tr’den ulaşılabilecek.

Yorumlar (0)