banner2

banner1

banner22

Şemsiyeleri hazırlayın

Meteorolojiden 17 Kasım Çarşamba günü beklenen hava durumuna ilişkin tahminler geldi. Buna göre, hava sıcaklıkları mevsim normallerinde seyrederken, sabah ve gece saatleri için sis uyarısı yapıldı. Öte yandan yurdun cuma günüyle birlikte yağışlı havanın etkisine gireceği belirtilirken, cumartesi günü ise Doğu Karadeniz ile Güneydoğu Anadolu'nın kuzeyinde kar bekleniyor.

GÜNDEM 17.11.2021, 10:33 Editör: Nisa Çoban
Şemsiyeleri hazırlayın
banner48

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI

Ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR

Genellikle kuzey ve doğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

PUS VE SİS UYARISI

Ülkemizin iç ve doğu kesimlerinde gece ve sabah saatlerinde yer yer yoğun olmak üzere pus ve sis hadisesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, vb) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

MARMARA

Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.Marmara'nın doğusu ile Karadeniz bölgesinde cuma günü sağanak bekleniyor.

banner84
Yorumlar (0)