banner2

banner1

banner22

Semiha Özgür Sezer görevinden ayrıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin sevilen aile danışmanı Semiha Özgür Sezer, sosyal medya hesabından belediyeden ayrıldığını duyurdu.

GÜNDEM 13.06.2020, 16:48 Editör: Aysima Kortak
Semiha Özgür Sezer görevinden ayrıldı
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin sevilen aile danışmanının ayrılığı şaşkınlık ve üzüntü ile karşılandı. Sakarya için bu ayrılığın bir kayıp olduğu birçok mercide konuşulurken,  birçok kurumun çalışmalarında kendisinden faydalandığı ve emeklerinin çok fazla olduğu ifade edildi.

ŞEHRİM İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Sezer sosyal medyada yaptığı açıklamada:  “Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Aile Danışmanı olarak yıllarca alnımın teri ve öz veri ile hizmet verdim. Birçok insana dokunduğuma inanıyorum. Şehrim, ülkem için elimden ve yüreğimden gelen çaba ile birçok projede,  eğitimlerde, danışma hizmetlerinde bulundum. Vicdani rahatlığım, asla kaybetmediğim samimiyetimle işimden ayrılıyorum. Bundan sonraki süreçte yine şehrim için aktif çalışmalarıma, ofisimde danışmanlığa, akademik çalışmalarıma devam edeceğim.

YAPILACAK GÜZEL İŞLER VAR

Yapılacak çok güzel işler,  okunacak kitaplar, gerçekleştirilecek hayaller var. Bu sebeple ayrılık kararının mesleki gelişimime odaklanmam açısından daha doğru olduğuna inandım.

Ne hissediyorum kısmına gelirsem,  Birçok insanın hayatına dokundum. Bu mesleğimdeki huzur ve duygusal tatminim oldu ve her daim bir aile gibi olduğumuz ve yaptığım emeklerin karşılığını gerçek anlamda gördüğüm yegâne muhataplarım danışanlarıma teşekkürü ve selamımı borç bilirim’ dedi.

Yorumlar (1)
Kamil 12 ay önce
Ahh semiha hanım niye ama ya. Çok üzüldüm ama sizin için hayırlı olacaksa Allah yolunuzu açıketsin sizin gibi insanların yolu daima açık olur zaten.