banner2

banner1

banner22

Şehitlerimiz için tören düzenlenecek

Adapazarı ilçesinde, Hendek'teki havai fişek fabrikasındaki patlayıcının imha edilmek üzere kamyondan indirildiği sırada meydana gelen patlamada şehit düşen 3 askerimiz için Jandarma Komutanlığında ilk tören düzenlenecek.

GÜNDEM 09.07.2020, 17:31 Editör: Aysima Kortak
Şehitlerimiz için tören düzenlenecek
banner48

ŞEHİT ASKERLERİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Sakarya’da havai fişek fabrikasına ait patlayıcıların kontrollü şekilde patlatılması amacıyla taşındığı kamyondan indirildiği esnada, patlama meydana geldi. Olayda patlayıcı madde imha timinden iki personel olmak üzere 3 jandarma personeli şehit oldu. Meydana gelen patlamada, Jandarma Astsubay Çavuş Halil Tuna Akgöz, Jandarma Uzman Çavuş, Mesut Yazar ve Jandarma Uzman Onbaşı Fatih Manga şehit oldu.

MANİSA’YA ŞEHİT ATEŞİ

Şehit olan 32 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Mesut Yazar’ın acı haberi memleketi Manisa’nın Alaşehir ilçesine ulaştı.

AFYONKARAHİSAR’A ŞEHİT ATEŞİ

Şehit olan askerlerden Jandarma Uzman Onbaşı Fatih Manga’nın Afyonkarahisar’ın Sümer Mahallesi'ndeki ailesine, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevlilerince acı haber verildi.

TEKİRDAĞ’A ŞEHİT ATEŞİ

Patlamada şehit düşen bir diğer askerimiz Jandarma Astsubay Çavuş Halil Tuna Akgöz'ün şehadet haberi de Tekirdağ'daki ailesine verildi.

İLK TÖREN DÜZENLENECEK

Şehitlerimiz için il Jandarma Komutanlığında ilk tören düzenlenecek. Buradaki törenin ardından şehitlerimiz memleketlerine gönderilecek.

Yorumlar (0)