banner2

banner1

banner22

Şehit Tekcan’a son görev

Dur ihtarına uymayan bir otomobili takip ettikleri sırada kaza yapan Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mehmet Tekcan, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.

GÜNDEM 17.10.2020, 11:07 Editör: Ebru Bulut
Şehit Tekcan’a son görev
banner48

Erenler ilçesinde dur ihtarına uymayan otomobili takip ederken kaza yapan yunus timinde görevli polis memuru Mehmet Tekcan bu sabah tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Şehit Mehmet Tekcan için ilk tören Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nde yapılacak. Saat 12;00’da Emniyette yapılacak törenin ardından Şehit Tekcan’ın naaşı memleketi Ankara’ya gönderilecek. Evli ve bir çocuk babası Mehmet Tekcan’ın naaşı Ankara’da yapılacak ikinci törenin ardından toprağa verilecek.

NE OLMUŞTU?

15 Ekim gecesi Erenler İlçesi Erenler Mahallesinde polis ekiplerinin dur ihtarına uymayarak kaçmaya başlayan şüpheli otomobili yakalamak için takibe başlayan Yunus Polisleri, manevra yapan minibüs ile çarpışmış; kazada motosiklette bulunan Mehmet Tekcan ve Özkan Aslan yaralanmıştı. Kaza sonrası kalbi duran Mehmet Tekcan, olay yerine gelen sivil polis ekibinde görevli bir memur tarafından yapılan kalp masajıyla hayata döndürülürken yaralı 2 polis daha sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Yorumlar (0)