banner2

banner1

banner22

Şehit annelerine misafir oldular

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar beraberindeki protokol Anneler günü dolayısıyla Serdivan’daki şehit annelerini ziyaret etti.

GÜNDEM 10.05.2021, 13:49 Editör: Ebru Bulut
Şehit annelerine misafir oldular
banner48

ANNELER GÜNÜNÜ KUTLAYIP, SOHBET ETTİ

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar; AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor’la birlikte Serdivan’daki şehit annelerini ziyaret etti. Şehitlerimiz; Tamer Dost, Yakup Yılmaz, Kemal Ceylan ve Mehmet Öztürk’ün ailelerini evlerinde ziyaret eden heyet, hem şehitlerimizin annelerinin anneler gününü kutladı hem de aile üyeleri ile sohbet etti.

“RABBİM BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

Ziyaretin kendileri için son derece anlamlı ve önemli olduğunu ifade eden Başkan Alemdar, “Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte bugün şehitlerimizin bizlere emanetleri olan ailelerini, annelerini ziyaret ederek anneler gününü kutladık. Onların hatırları bizim için her şeyden daha kıymetli. Rabbim başımızdan eksik etmesin. Sağlık, sıhhat, uzun ömür versin.” dedi. Kahraman Şehitlerimizin evlerini ziyaret ederek eli öpülesi kıymetli annelerinin anneler gününü tebrik ettiklerini ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek de Şehitlerimizin annelerine sağlıklı uzun ömür dileğinde bulundu.

Yorumlar (0)