banner2

banner1

banner22

Şehir gündemi masaya yatırıldı

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 12’nci yayını ile izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırıldı.

GÜNDEM 26.01.2021, 20:30 Editör: Aysima Kortak
banner48

Sakarya'nın gündeminin değerlendirildiği, Basın Kulübü 12’nci yayını ile bu akşam izleyenlerin karşısında olacak. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde, gazeteciler Güven Hasbaş, Sezai Matur ve Raif Ugan’ın yorumları ve değerlendirmelerinin yer alacağı programda son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırıldı.

GÜNDEM YOĞUN

Geçen hafta Salı akşamı Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin konuk olduğu programın bu haftaki bölümünde de bir birinden farklı konular ele alındı. Programda, pandemi de son durum ve kısıtlamalar, okullar ikinci dönem açılacak mı, kısıtlamalar ne zaman hafifletilir, pandemi nedeniyle kapatılan işletmeler, siyasi partilerin kongreleri yapılırken işletmeler neden açılmıyor, aşı uygulamaları gibi sorulara cevap aranırken programda AK Parti İl Kongresi ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ilimize yapacağı ziyaret de konuşuldu.

Yorumlar (0)