banner2

banner1

banner22

Şehir gündemi masaya yatırıldı

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 24’üncü bölümü ile yine şehri ilgilendirilen önemli konuları ele aldı.

GÜNDEM 04.05.2021, 20:56 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü, her Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

GÜNDEM YİNE DOPDOLU

Basın Kulübü'nde bu akşam tam kapanma sürecinde yaşanan sorunlar değerlendirildi. Alkol satışı yasağı, Marketlere getirilen yasaklar, görev belgesi çıkarılması karışıklığı gibi birçok gündem maddesine değinen gazeteciler çek düzenlemesi ve diğerlerini de konuştu. Yeni kurulacak OSB'lere de değinilen programda SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve STB Başkanı Adem Sarı'nın bu konudaki görüşleri de merak konusu oldu. Son olarak hastane ihalelerine değinen gazeteciler, ‘Bin yataklı şehir hastanesi ve 100 yataklı yoğun bakım hastanesi ne oldu?’ sorusuna da cevap aradı.

Yorumlar (0)