banner2

banner1

banner22

Şehir gündemi değerlendirildi

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 14’üncü yayını ile izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırıldı.

GÜNDEM 09.02.2021, 20:32 Editör: Aysima Kortak
banner48

Sakarya'nın gündeminin değerlendirildiği, Basın Kulübü 13’üncü yayını ile bu akşam 21.00’da izleyenlerin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde, Gazeteciler Güven Hasbaş, Sezai Matur ve Raif Ugan'ın gündemle ilgili yorumlarının yer aldığı 'Basın Kulübü' canlı olarak, Youtube üzerinden yayınlandı.

GÜNDEM YİNE DOPDOLUYDU

Basın Kulübü'nde bu akşam gündem yine dopdoluydu. Sakarya’da aşılamada nerede olduğumuz ve nasıl olması gerektiğinin konuşulduğu programda alınan tedbirler ile aşılamada hastane ve sağlık ocakları arasındaki aşı tartışmasının arka planı da konuşuldu. Mart'ta mutasyonlu koronada yeni bir dalganın da beklendiği konuşulurken Sakarya'nın sağlık altyapısı bu dalgayı kaldırabilecek mi sorusu da merak konusu oldu. Eğitim konusuna da değinen yorumcular, okullar açılmalı mı sorusunun üzerinde durdu. Karasu’da imar düzenlemeleri de Basın Kulübü’nün gündemindeydi. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve Ali İhsan Yavuz'un açıklamalarının da değinildiği programda 250 yataklı hastane hakkında da son gelişmeler de konuşuldu. Akyazı’da son zamanlarda meydana gelen depremlerin neyin habercisi olduğu da merak konusu oldu. Son bir haftada Sakarya'da 7 kişi sokak köpeklerinin saldırısına uğraması hakkında neler yapılması gerektiği değerlendirilirken şehirde yaşanan elektrik kesintileri de konuşuldu.

Yorumlar (0)