banner2

banner1

banner22

Sedat Peker Tosuncuk’un yerini açıkladı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Çiftlik Bank vurgununa dikkat çekti, iddialarda bulundu.

GÜNDEM 12.06.2021, 14:09 Editör: Aysima Kortak
Sedat Peker Tosuncuk’un yerini açıkladı
banner48

Sedat Peker, “Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın Belarus’ta. Bazı devlet görevlileri paradan pay aldı, Belarus’a gidip ziyaret edenler belli” dedi.

Peker’in “Çiftlik Bank” ile ilgili çarpıcı iddiaları dile getirdiği paylaşımı şöyle:

1-Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, ben kurtarıcı değilim. Zaten kurtarıcı diye bir şey yoktur. Ben sizle anlaşma yapmış olan kırk yaş üstü birisiyim. Siz bana intikamımı almamda yardımcı olacaksınız, ben de size kurtarıcıya ihtiyaç olmadığını kanıtlayacağım.

2-Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, kurtarıcı olmak doğru soruyu sorabilmektir. Doğru soruyu sorabilirsen ve sorunun cevabını almak için ısrarcı olursan, toplum kurtulmuş olur.

3-Kırk yaşından küçük kardeşlerim, çiftlikbankın kurucusu olan mehmet aydın isimli şahıs Bolivya’da falan değil, Belarus’ta. Belarus’tan trafik kazası yapmış bir şahsı Interpol kararıyla alıp Türkiye’ye getiren yüce devletimiz, bu şahsı acaba neden getirmiyor?

4-Kırk yaşından küçük kardeşlerim, Belarus’tan bu şahsı getirmeyen devletimizin içinde görevli olan bazı insanların bu paradan pay aldığı ortadadır. Bu şahsın yanına Belarus’a gidip onu ziyaret eden kişiler, aracı olan kişiler bellidir.

5- Ben örnek alınacak kişi değilim. Kurtarıcı değilim. Bazılarından kendi intikamımı alabilmek için size doğru soru sormayı ve onu takip etmeyi öğretecek kişiyim.

Yorumlar (0)