banner2

banner1

banner22

SEDAŞ ekipleri 24 saat çalışıyor

SEDAŞ ekipleri, Elektrik Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından düzenlenen Genel Aydınlatma Yönetmeliği çerçevesinde, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce Bölgesindeki yaklaşık 3,5 milyon kullanıcısına yönelik genel aydınlatma sorumluluklarını yerine getirmek için 24 saat çalışıyor.

GÜNDEM 27.05.2018, 15:02
SEDAŞ ekipleri 24 saat çalışıyor
banner48

AYDINLATMA MÜCADELESİ

Her yıl yapılan geniş kapsamlı aydınlatma bakım çalışmalarının haricinde, belirli periyotlarla aydınlatma sistemleri gözden geçirilerek ekonomik ömrünü dolduran ekipmanların değişimi, ekonomik ömrünü doldurmamış olanların ise bakımları SEDAŞ ekiplerince sağlanıyor. SEDAŞ ekipleri aydınlatma şebekesinde oluşan arızalara da hızlıca müdahale ediyor. SEDAŞ ekipleri, elektrik şebekesinde yer alan  400 bin civarındaki aydınlatma direğindeki, tüm armatürlerin eksiksiz olarak yanması için büyük bir mücadele veriyor.

TÜM İHBARLAR TAKİP ALTINDA

Doğu Marmara bölgesinde bulunan aydınlatma sisteminin düzenli bir şekilde çalışması ve eksiklerinin giderilmesi amacıyla SEDAŞ aydınlatma ekiplerince, gerçekleştirilen planlı bakım ve ihbar üzerine onarım faaliyetleri hiç durmadan sürdürülüyor. SEDAŞ bölgesindeki elektrik kullanıcılarının, aydınlatma ile ilgili arıza, ihbar ve taleplerini; SEDAŞ ALO 186 Çağrı Merkezinden, SEDAŞ Web sitesinde web Chat hattından veya web sayfası şikayet talep ve öneri formlarından,  müşteri hizmetleri merkezlerine yapılan yazılı başvurulardan  alıyor ve müdahalelerini WFM (Mobil İş Gücü Yönetimi) Projesi ile  tabletler üzerinden takip ederek gerçekleştiriyor.   

 

Yorumlar (0)