banner22

Seçimde ‘ziyaret’ tartışması!

Sakarya Oto Sanatkarları Esnaf Odası kongresi öncesi yaptıkları yatırımları anlatan mevcut başkan Hasan Alişan’ın konuşması sırasında bir esnaf ile Başkan Alişan arasında ziyaret tartışması yaşandı. Tartışma, Divan Başkanı ve diğer esnafların araya girmesiyle büyümeden sonlandı.

GÜNDEM 02.01.2022, 14:45 Editör: Ebru Bulut
banner48

TEPKİ GÖSTERDİ

Sakarya Oto Sanatkarları Esnaf Odası 22’nci Olağan Kongresi, Serdivan’da gerçekleştirilirken oy kullanma işlemi öncesinde odanın faaliyetlerini anlatan ve yeniden başkan adayı olan mevcut Başkan Hasan Alişan’ın konuşması sırasında ayağa kalkan ve babasına ait dükkanda yaşanan yangın sonrasında kendisiyle görüşmek istemelerine rağmen Hasan Alişan’ın kendilerini ziyaret etmediğini belirterek tepki gösterdi. Esra Mert isimli kadın, “Ziyaretimiz gelmediniz, bir geçmiş olsun ziyaretimize bile gelmediniz. Bizim yanımızda olmanız gerekiyor. Babam sizi çok seviyor, sizinle görüşmemize rağmen siz bize geçmiş olsun ziyaretinde bulunmadınız” ifadelerini kullandı. Bu sözlerin üzerine Başkan Alişan ise, “Ben gelememişimdir, doğrudur. Peki siz neredeydiniz? Siz geldiniz mi?” diyerek genç kadına tepki gösterdi.

banner84
“SÖZ HAKKI VERECEĞİZ”

Bu sırada Divan Başkanı ve diğer üyelerin araya girmesiyle tartışma büyümeden sonlandırılırken genç kadın kendisine söz hakkı verilmesini istedi. Divan Kurulu Başkanı ise genç kadına söz hakkı verileceğini belirtti.

Yorumlar (0)