banner2

banner1

banner22

SEAH önünde hazırlıklar başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Sakarya’ya geliyor. Yarınki program için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde hazırlıklar başladı. Öte yandan İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada hastaneye tedavi için gelen hastaların araçlarını park etmesi için AKOM’un yanındaki alan otopark olarak hizmet vereceği açıklandı.

GÜNDEM 01.07.2021, 15:27 Editör: Ebru Bulut
banner48

SAHNE KURULDU, OTOPARK KAPATILDI

Yarın Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek toplu açılış töreni için Sakarya’da hazırlıklar başladı. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde sahne kurulurken otoparklar da kapatıldı.

HASTANE ÖNÜNDE UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Otoparkların kapatılması üzerine hastaneye gelen vatandaşlar araçlarını park edecek yer bulamazken, hastane önünde araç kuyrukları oluştu. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkez Eğitim Araştırma Hastanesi önü toplu açılış töreni sonrasında AK Parti Sakarya Danışma Meclisi Toplantısına katılacak.

AKOM’UN ALANI OTOPARK OLARAK KULLANILACAK

İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise hastaneye gelen vatandaşların mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemlerin alındığı belirtildi. Otopark sorununun çözümü olarak ise hastaneye gelen vatandaşlar araçlarını AKOM yanındaki alanın otopark alanı olarak kullanılabileceği de belirtildi.

İL SAĞLIK’TAN AÇIKLAMA

İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekilde; “2 Temmuz Cuma günü ilimize teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın programı doğrultusunda, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanemiz Kadın Doğum ve Çocuk Kampüsü alanında gerçekleşecek programa ilişkin gerekli çalışmalar kurumumuz tarafından yapılmıştır. Program sırsında hastanemizde tedavi gören hastalarımız ile tedavi hizmeti almak için hastanemize gelecek olan vatandaşlarımızın olası herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemler alınmıştır. Kampüs otopark alanı program için hazırlanmış olup, Hastanemiz yanında bulunan Orman Bölge Müdürlüğüne ait alan ile AKOM yanındaki alan otopark alanı olarak hizmet vermektedir. Tüm hasta giriş ve çıkışları düzenlenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Yorumlar (0)