banner2

banner1

banner22

SATSO’dan eş zamanlı basın toplantısı

SATSO’nun ev sahipliğinde, İdlib’te düzenlenen hain saldırı sonrasında Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde 2 Mart Pazartesi günü Türkiye genelinde eş zamanlı bir basın toplantısı yapılacak.

GÜNDEM 29.02.2020, 16:43 Editör: Ebru Bulut
SATSO’dan eş zamanlı basın toplantısı
banner48

İdlib’te Kahraman Mehmetçiklerimize yapılan hain saldırı sonrasında devletin ve orduya destek olmak amacıyla SATSO ev sahipliğinde Meslek Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımıyla 2 Mart Pazartesi günü ortak basın toplantısı düzenlenecek.

SATSO’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Sakarya hür teşebbüs camiası, Meslek Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımlarıyla İdlib’de gerçekleşen hain saldırı sonrası ordumuzun ve devletimizin yanında olduğunu göstermek ve destek vermek amacıyla ortak basın toplantısı düzenlenecek. 2 Mart 2020 Pazartesi günü saat 11.00’de Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası (SATSO) Hizmet Binası’nda yapılacak.

Söz konusu basın toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde tüm Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilecektir. Bütün milli mesellerde olduğu gibi bu konuda da milli bir duruş göstermek amacıyla 2 Mart Pazartesi günü saat 11.00’de SATSO hizmet binasında gerçekleştirilecek Sakarya iş dünyası ortak basın toplantısına tüm basın mensupları davetlidir.”

Yorumlar (0)