banner2

banner1

banner22

SASKİ SUTEK Fuarı’na katıldı

SASKİ’nin ilgili birimleri Ankara’da düzenlenen 3. Su ve Teknolojileri Fuarı’nda yer alarak kurum ve şehrin tanıtımına yönelik etkinlikler gerçekleştirdi.

GÜNDEM 18.11.2019, 18:26 Editör: Ebru Bulut
SASKİ SUTEK Fuarı’na katıldı
banner48

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Info Uluslararası Fuar Tanıtım Organizasyon A.Ş. ile Su ve Teknoloji Derneği işbirliği ile Ankara Hacettepe Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 3. Su Teknolojileri Fuarı’nda (SUTEK) yer aldı. SASKİ’nin farklı birimlerinde görev yapan bürokrat ve personeller fuarda kurulan stantta ziyaretçilere kurum faaliyetlerine yönelik bilgiler aktardı. Kurum tarafından hazırlanan bilgilendirici yayınlar ve broşürler ile çeşitli promosyon ürünleri ziyaretçilerle paylaşıldı.

ÇOK SAYIDA ZİYARETÇİYE ULAŞILDI

Fuara ilişkin olarak SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Hayata geçirdiğimiz ilkleri, önemli projeleri ve altyapıdaki öncü kimliğimizi ön plana çıkarmak ve tanıtmak için çalışmalarımız sürüyor. Bu kapsamda Ankara’da düzenlenen 3. Su Teknolojileri Fuarı’nda yer alarak farklı şehir ve ülkelerden çok sayıda ziyaretçiye ulaştık. Kurum faaliyetlerimizin doğrudan iletişimin yanı sıra hazırladığımız video filmler ve basılı materyaller ile tanıtımını gerçekleştirdik. Promosyon ürünlerimiz ise ziyaretçilerimizi son derece memnun etti. SASKİ olarak suyu en doğru şekilde yönetmeye, altyapıda ilklere imza atmaya ve faaliyetlerimizi gerek ulusal gerekse uluslararası alanda en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğiz” denildi.

Yorumlar (0)