banner2

banner1

banner22

SASİAD üyelerine indirim protokolü

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği, üyelerinin öğrenim çağındaki çocuklarına yönelik Sakarya Boğaziçi Koleji ile protokol imzaladı. Protokolle SASİAD üyelerine özel indirim sağlanacak.

GÜNDEM 17.05.2021, 16:11 Editör: Aysima Kortak
SASİAD üyelerine indirim protokolü
banner48

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneğinde yapılan programa SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Özel Sakarya Boğaziçi Koleji Kurucusu Fatma Aygün Kahya ve Öğretmen Hülya Aktaş katılım sağladı. İndirimli Hizmet Protokolü imzalarının atıldığı toplantıda konuşan Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Ümit Karayaka, “Üyelerimize verdiğimiz sektörel hizmetlerin yanı sıra sosyal hayatlarını kolaylaştırmak adına ilimizde bulunan sektöründe deneyimli kurum ve kuruluşlarla, ayrıcalıklı hizmet almalarına yönelik bazı anlaşmalar yapıyoruz. Daha önce sağlık sektöründe yapmış olduğumuz anlaşmalara ilave olarak bu seferde üyelerimiz ve çocuklarına yönelik Özel Sakarya Boğaziçi Koleji ile yaptığımız özel indirimli hizmet protokolünü yürürlüğe koyduk” dedi.

YÜZDE 20 İNDİRİM YAPILACAK

Özel Sakarya Boğaziçi Koleji Kurucusu Fatma Aygün Kahya ise “SASİAD üyelerinin öğrenim çağındaki çocuklarına uygulanacak özel eğitime yönelik indirim anlaşmasının hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. 2021-2022 Eğitim ve öğretim yılında 12.04.2021 ve 15.06.2021 tarihleri arasını kapsayan işbirliği ve indirim protokolüne göre, Eğitim Ücretinde yüzde 20, Yemek Ücretinden yüzde 50 indirim yapılması konusunda anlaşma sağlanmıştır. Boğaziçi Koleji olarak mükemmel personel ekibimiz ile her bir çocuğun başarılı olmasını sağlamaya kararlıyız. Eğitim için büyük hedeflerimiz var” dedi.

Yorumlar (0)