banner2

banner1

banner22

Sana 5 Bin TL ayarlarım ama…

Sosyal medyada part time iş arayan profile atılan mesajlar ‘yok artık ‘dedirtti. Yenicami mevkiinde ofisi olduğunu iddia eden şahıs ‘fetiş ilişki’ karşılığında öğrenciye 5 bin TL teklif etti.

GÜNDEM 31.07.2020, 18:48
Sana 5 Bin TL ayarlarım ama…
banner48

Haber / İsmail Erken
AHLAKSIZ TEKLİF

Üniversite öğrencisi A.N. sosyal medya platformu olan Instagram’da iş ilanları sayfalarına yorum atarak part time iş ilanlarına bakınıyordu. A.N. iş aradığı sırada kendisine gelen mesajla şok oldu. Yenicami mevkiinde ofisi olduğunu iddia eden şahıs ‘fetiş ilişki’ karşılığında öğrenciye 5 bin TL teklif etti. Ahlaksız teklif içerikli mesajlar, “En büyük hayalim kilotlu çoraplı bayanın ayaklarının önünde diz çökmek. Bu hayal için sana 5 bin TL ayarlarım. Ofiste çalışmasan da olur” ve “Açıkça söyle maddiyat lazım mı?” “Fetişin ne olduğunu biliyor musun?” gibi ifadeler içeriyor.

‘KAÇ KIZA DAHA ATTI?’

Konu hakkında konuşan A.N. “Part time iş aramak için çeşitli sayfaların gönderilerine yorum attım. Sonra bu profil dadandı. Bu ülkede bir kadın namusu ile iş aradığı zaman böyle saçma sapan şeylerle muhatap olmak zorunda kalıyor. Kim bilir iş arayan, paraya ihtiyacı olan kaç genç kıza daha bu mesajı attı? Yenicamii civarında ofisi olduğunu söylüyor bir de açık açık. Yazıklar olsun” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)