banner2

banner1

banner22

“Şampiyonluğu da kutlayacağız”

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sakaryaspor tribünlerinin sevilen ismi Hasan Yılmaz’a sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.

GÜNDEM 19.05.2020, 22:59 Editör: Ebru Bulut
“Şampiyonluğu da kutlayacağız”
banner48

PASTA KESİLDİ

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sakaryaspor tribünlerinin sevilen ismi Hasan Yılmaz’a sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi. Yılmaz’ın evinin önünde Sakaryaspor armalı doğum günü pastasının kesilmesinin ardından Hasan’a doğum günü hediyeleri takdim edildi. Müdür Kaya’nın forma ve eşofman hediyesine çok sevinen Hasan’ın sevinci görülmeye değerdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Hasan Kaya yaptığı açıklamada, “Müdürümüzü hep maçlarda görüyordum. Kendisine hediyelerim için çok teşekkür ediyorum. Sayın Müdürümüz başta olmak üzere Allah bütün polis abilerimin yardımcısı olsun. Fatih Müdürüm ve ekibi 7/24 bizim güvenliğimiz için görevde. Tüm polis teşkilatımıza saygılar” ifadelerine yer verdi.

MEŞALE YAKILDI

Doğum günü kutlamasının ardından Müdür Kaya ile Hasan Yılmaz meşale yaktılar. Mutlu yıllar Hasan tezahüratları altında yanan meşalenin ardından Müdür Kaya, “Hasan kardeşimizin doğum gününü gönlünce kutladık. İnşallah sene sonunda Sakaryaspor’un şampiyonluğunu da beraber kutlayacağız” dedi.

Yorumlar (0)