banner2

banner1

banner22

Salgın bitene kadar ziyaretlere kapalı

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda 2019/2020 Eğitim Öğretim yılında yurtlarda açılan sanatsal kurslara katılan öğrencilerin el emeği göz nuru yaptıkları ürünler, Serdivan Gençlik Merkezinde sergilendi.

GÜNDEM 14.05.2020, 14:58 Editör: Ebru Bulut
Salgın bitene kadar ziyaretlere kapalı
banner48

EL EMEKLERİ SGM’DE SERGİLENDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda 2019/2020 Eğitim Öğretim yılında yurtlarda açılan sanatsal kurslara katılan öğrencilerin el emeği göz nuru yaptıkları ürünler, Serdivan Gençlik Merkezinde sergilendi. Serginin açılışını Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Yavuz Çangır ve Rahime Sultan Yurt Müdürü Hacer Albayrak birlikte yaptı. Sergi açılışında Sakarya GSİM Şube Müdürleri Sebahattin Karakoç, Nuri Alkan, Metin Koç, Keramettin Ekinci, Paşa Odabaş, Sakarya Yurt Müdürü Hatice Kara ve Kurs Eğitmenleri Sümeyye Kozanoğlu, Aysun Meletli, Nimet Koç ve Yasemin Alper de katıldı.

ZİYARETLERE KAPALI OLACAK

Sergi koronavirüs salgını bitene kadar vatandaşların ziyaretine kapalı olacak, ancak sergi ile fotoğrafları ve videoyu Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü web sitesi ve resmi sosyal medya hesaplarından sergiyi ziyaret edilebileceği belirtildi.

Yorumlar (0)