banner2

banner1

banner22

Saldırganlar Lüks ciple gelmiş!

Adapazarı Yağcılar Mahallesinde bir süre önce lüks ciple gelen 5 şahıs sokakta yürüyen iki kardeşi tabancayla yaralayıp kaçmıştı. O firari şahıslardan 3'ü yakalandı.

GÜNDEM 16.05.2018, 13:39
Saldırganlar Lüks ciple gelmiş!
banner48

Adapazarı Yağcılar Mahallesi Dayı Sokakta bir süre önce gerçekleşen olayda sokakta yürüyen Melih M. (21) ve kardeşi Rasimcan M. (21) kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından tabancayla vurularak yaralanmıştı.

Polis, olay yerinde iki kardeşe kurşun yağdırıp firar eden şahısların peşine düştü. Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro dedektifleri olayı gerçekleştiren şahısların 5 kişi olduğunu ve bölgeye lüks bir ciple geldiklerini tespit etti.

Firari şahıslardan 3'ünün B.Ö(24), Ö.Y(20), ve M.A(34) olduğun belirlendi. Çevredeki güvenlik kameraların incelenmesi ve yapılan araştırmalar sonucu kimliği tespit edilen 3 kişi emniyet ekipleri tarafından kısa bir süre içinde yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyette sorguya alınan şüphelilerin işlemleri tamamlandıktan sonra çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla serbest bırakıldı.

Olaya karıştığı belirlenen diğer iki kişi için yakalama çalışmaları sürüyor.

[ilgili-haber=18113]

Yorumlar (0)