banner2

banner1

banner22

Sakaryalı vekillerden Bakan Gül’e ziyaret

Yeni Adalet Sarayı için, bugün Ankara'da önemli bir ziyaret gerçekleştirildi. Sakarya AK Parti'li ve MHP'li Milletvekilleri Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile bir araya gelerek Adalet Sarayı ile ilgili görüştüler.

GÜNDEM 03.03.2021, 18:51 Editör: Ebru Bulut
Sakaryalı vekillerden Bakan Gül’e ziyaret
banner48

Sakarya Milletvekilleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, TBMM Deprem araştırma Komisyonu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu önemli bir ziyarette bulundu. 

ADALET SARAYI GÖRÜŞÜLDÜ

Sakaryalı Milletvekilleri Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Ankara'da makamında ziyaret ederek, uzun zamandır ilimizin gündeminde olan ve yeri konusunda farklı düşüncelerin yer aldığı Adalet Sarayı için görüştüler.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, gerçekleştirilen ziyaretin görüntülerine sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı: “Genel Başkan Yardımcımız Ali ihsan Yavuz, MHP Grup Başkanvekilimiz Levent Bülbül Milletvekillerimiz Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ile birlikte Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül'ü ziyaret ederek Sakarya’mıza yapılacak yeni adliye binası hakkında istişarelerde bulunduk

Yorumlar (0)