banner2

banner1

banner22

Sakaryalı Ece Polonya yolcusu

Milli takım kampında hazırlıklarını tamamlayan Sakaryalı boksörler Polonya’da yapılacak olan Dünya Boks Şampiyonası yolculuğuna hazır.

GÜNDEM 06.04.2021, 09:05 Editör: Ebru Bulut
Sakaryalı Ece Polonya yolcusu
banner48

MİLLİ TAKIM KAMPI TAMAMLANDI

Polonya’da yapılacak olan Dünya boks şampiyonası için, Türkiye Boks Federasyonunun Kadıdağı Kamp Merkezi’nde 20 sporcu ile başlayan kamp çalışması, 10 sporcunun seçilmesiyle tamamlandı.

BAŞARIYLA TAMAMLADIK

Kamp çalışmaları hakkında bilgi veren, Sakaryalı Milli takım boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin, “Hava koşullarının olumsuz etkisine rağmen sporcularımızla çok başarılı çalışmalar yaptık. Bir birinden değerli 20 sporcumuzun katılımı ile gerçekleşen kampımızda, form ve aktiviteleri başarı ile tamamlayan 10 sporcumuzu seçtik. Sporcularının, Moral ve Motivasyonlarının çok iyi olduğunu ifade eden Keskin, sporcularımızın inancı ve Milletimizin duası ile Polonya’da İstiklal marşımızı okuyacağız” dedi.

FAVORİ İSİM SAKARYALI ECE

Sakarya’nın tarihinde ilk ve tek Avrupa boks şampiyonu olan Ece Asude Ediz hakkında bilgi veren Antrenörü Muhammet Ali Keskin, sporcum Ece, kampta göstermiş olduğu performansları ile göz doldururken, boks Milli takımının favori isimleri arasında yerini aldığını ifade etti.

Yorumlar (0)