banner2

banner1

banner22

Sakaryalı 5 isim görev aldı

Kamu yararı federasyonlar statüsü alan İMKON, Ankara’da tüzük değişikliği ve genel kurul yaptı. İMKON Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçilen Tahir Tellioğlu 5 Sakaryalı ismi yönetimine aldı.

GÜNDEM 25.06.2021, 12:35 Editör: Ebru Bulut
Sakaryalı 5 isim görev aldı
banner48

İMKON, ANKARA’DA GENEL KURUL YAPTI

Türkiye’de faaliyet gösteren Müteahhitlerin çatı kuruluşu olan İMKON, Ankara’da genel kurul yaptı. Tüzük değişikliği ve yeni yönetimin belirlendiği genel kurulda Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak yeniden İMKON Genel Başkan Yardımcısı olurken Cengiz Bayar Yönetim Kurulu Üyesi, Murat Kotan Denetim Kurulu Üyesi, Ali Çelik ve Süleyman Baş ise Üst Kurul Delegesi oldular.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Genel Kurulun ardından değerlendirmeler yapan Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, “Sakarya’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren meslektaşlarımla birlikte İMKON’da görev almak çok güzel. Meslektaşlarım hem işlerini layıkıyla yapıyor hem de sektöre katkı sunuyorlar. Yeni dönemde federasyonumuz kamu yararı statüsünde faaliyet gösterecek. Tahir Tellioğlu başkanımızla birlikte güzel işlere imza atacağız” dedi.

Yorumlar (0)