banner2

banner1

banner22

Sakarya’dan 3 vekil listede yer aldı

ORC Araştırma Şirketi’nin, son 2 yılın en başarılı milletvekili araştırması sonuçlarına göre yayınlanan listede Sakarya’dan üç milletvekili yer aldı. AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu 38.8 ile 9'uncu, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, yüzde 35.9 ile 17'nci, MHP Sakarya Milletvekili Muhemmed Levent Bülbül, yüzde 33.6 ile 24’üncü sırada yer aldı.

GÜNDEM 11.07.2020, 22:41
Sakarya’dan 3 vekil listede yer aldı
banner48

İLK 25’TE SAKARYA’DAN 3 MİLLETVEKİLİ

Marmara bölgesinin en başarılı 25 milletvekili arasında, ilk sırada yüzde 44 ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir yer aldı. AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu 38.8 ile 9'uncu sırada yer alırken CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, yüzde 35.9 ile 17'inci sırada yer aldı. MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhemmed Levent Bülbül, yüzde 33.6 ile 24’üncü sırada yer aldı. AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve diğer AK Parti Milletvekilleri ile İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır ise listede yer almadı.

“SİZCE İLİNİZİN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ HANGİSİDİR?”

Araştırmada her milletvekili kendi seçmen grubunda değerlendirildi. Araştırmaya katılan kişilere; son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve halkla iletişimine göre, “Sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?” sorusu yöneltildi. Bu çalışmada Parti Genel Başkanları değerlendirme dışı bırakıldı.


Yorumlar (1)
Erenler 10 ay önce
İkisini millet Sakarya'da aramayla bulamaz ama nasıl listeye girmişler acaba